MEIST

Juuksurite Erakool Maridel OÜ

Registrikood: 10732046
Аadress: Sompa 1a, Jõhvi 41533
Telefon: +372 337 0502
Telefon (Tallinna filiaal): + 372 6726200
E-posti aadress: maridel@hot.ee
Kodulehekülje aadress: www.maridel.ee
Koolitusluba 7085 НТМ

Juuksurite Erakool Maridel on juuksurite erakool, mis asutati 2000.aastal. Kooli peakontor asub Jõhvis ja filiaalid Narvas ning Tallinnas. Õppetöö aluseks on Riiklik õppeprogramm ( Eesti Vabariigi haridusministri määrus nr.3 22.01.2009a. „Iluteeninduse erialade riiklik õppekava“) ja Kutseharidusstandart ( Vabariigi Valitsuse määrus nr.90 06.04.2006a.).

Meie koolis ameti õppimist peetakse prestiižeks. Kaheteistkümne tegutsemise aasta jooksul on meie kooli lõpetanud üle 700 õppuri ( sealhulgas ka töötuid), kes töötavad nii Eestis, kui ka välismaal. Kool on Eesti Töötukassa partner ja on akrediteeritud läbi viima kursusi töötu koolituskaardi alusel.

Kooli Maridel eesmärkideks on anda õpilastele haridus, mille baasil suudavad nad töötada ja teenindada iseseisvalt kliente teenindussfäärides nagu: juuksur, küünetehnik, massöör ning kosmeetik-jumestaja, ja ka eeldused edasiõppeks.

Kooli pedagoogid täiendavad pidevalt oma kvalifikatsiooni ja mitte ainult Eestis, vaid ka Euroopas, kus omandatakse kõrge kvalifikatsioon pedagoogika, androgoogika ja erialaõppe vallas. Paljud pedagoogid on saanud väljaõppe juukse värvimise tehnoloogia alal.

Erakooli Maridel õppeprogrammi kuuluvad loengud, seminarid, audio-visuaalsed materjalid, samuti ka oma ala professionaalide näidistunnid. Õppurid ei omanda mitte ainult erialalisi teadmisi, vaid tutvuvad ka klienditeeninduse, tööseadusandluse ja majandusökonoomika põhialustega. Õpetatakse ka eesti ja inglise keelset tööterminoloogiat.

Kool tegeleb ka heategevusega. Õppetöö käigus külastavad ja teenindavad meie õpilased sageli nii vanadekodusid kui ka lastekodusid.

Kooli ruumid on varustatud õppetööks vajaliku õppematerjaliga. Koolis on klassiruumid teooria omandamiseks ja ka praktikaklassid. Õppe algfaasis pakub kool õpilastele omalt poolt nii tööriistu, materjale, jms.

Erakool Maridel pakub oma õpilastele võimalust igal aastal osaleda erinevatel juuksurite konkurssidel ja messidel, kus omandatakse kogemusi ja näidatakse oma oskusi. Näiteks 2011 a. Tallinnas toimunud kolmandal avatud juuksurivõistlusel „Kuldne pääsuke“ võitis Erakool Maridel koolide arvestuses esikoha. Ja me püüdleme selle poole, et see austav auhind ka meie kätte jääks.

Kool teeb koostööd paljude tuntud brändidega nagu näiteks: Londa, SIM, Goldwell, Shwarzkopf, Estel Subrina, Hairshop. Ülalnimetatud firmad tarnivad meile oma tooteid ja viivad läbi koolitusi.

LOODAME, ET JUUKSURIKOOL MARIDEL ON VÕTMEKS TEIE EDULE!
ME OOTAME TEID!
TERE TULEMAST!

OSAÜHING JUUKSURITE ERAKOOL MARIDEL on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner // vaata»